Wesela

Królewskie wesele w Pałacu Ożańsk

Mamy wielką przyjemność przywitać Państwa w Pałacu Ożańsk.
Nasza oferta weselna skierowana jest do tych, którzy pragną w sposób wyjątkowy przeżyć ten nadzwyczajny dzień. Zarówno Państwa Młodych jaki i przybyłych Gości olśni piękne pałacowe otoczenie oraz stylowe wnętrza.
Nasze sale to efektownie zdobiona w Pałacowym stylu Sala Kolumnowa mieszcząca z powodzeniem do 300 osób, gdzie biesiadzie nie wadzi dźwięk muzyki oraz Sala Lustrzana, gdzie goście oddają się zabawie.
Jesteśmy świadomi, jak istotny jest każdy detal, dlatego zapewniamy cały obiekt na wyłączność Młodej Pary, wraz z malowniczym parkiem, kryjącym cząstkę historii w każdym jego zakątku. Do dyspozycji gości mamy dwa duże parkingi, gustowne podcienia ze stolikami, plac zabaw dla najmłodszych. Parkowe aleje w wyrazistych odcieniach zieleni i otoczeniu pięknych kwiatów prowadzą do fontanny, altany romantycznej ze stolikami czy stawu, gdzie znajduje się altana na wodzie, do której prowadzi zgrabny mosteczek.
Wszystkie te elementy składają się w bajeczne tło do zdjęć weselnych, sesji zdjęciowych oraz ślubów cywilnych w stylu amerykańskim. To właśnie dla przyszłych Małżonków - wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i organizujemy również śluby cywilne pod urokliwą kopułą, w przepięknej scenerii naszego ogrodu.
W jaki sposób sprawić by ślub cywilny był wyjątkowy? Zespół Pałacowo-Parkowy ma do zaoferowania Ceremonię Ślubną w Plenerze.
Przypałacowy Park pełen drzew, zieleni i kwiatów zapewni możliwość zorganizowana niepowtarzalnej ceremonii ślubnej pod piękną kopułą, stanowiącą urokliwe tło dla uroczystości. Kameralna atmosfera podkreśli podniosłość tej chwili, a otaczającą ją aura sprawi, że ten dzień na zawsze zapadnie w pamięci Młodej Pary i zaproszonych gości. W ten sposób mogą Państwo celebrować swój ślub i wesele w jednym miejscu.
Ważne jest dla nas to, by każda chwila spędzona w naszym Pałacu pozostała na zawsze w pamięci Państwa Młodych i ich gości. Po szampańskiej zabawie proponujemy wygodne, przytulne pokoje i apartamenty, gdzie będą państwo mogli odpocząć i zregenerować siły.
Oryginalne, a przede wszystkim niezapomniane przyjęcia weselne są efektem naszych wieloletnich doświadczeń. Profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia oraz indywidualne podejście do każdej uroczystości sprawią, że każda Para Młoda poczuje się wyjątkowo.
Sale można obejrzeć po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 793630920 lub 602737718, bądź mailowym palac@ozansk.pl. Z wielką przyjemnością spotkamy się z Państwem osobiście, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji.